TEGOROCZNI ARTYŚCI

Przekonaj się kto zagra na Piastonaliach 2016!

więcej zdradzimy już niebawem:)

Poniedziałek

FESTIWAL KOLORÓW
na Błoniach Politechniki
+ WIELKIE GRILLOWANIE
A na scenie:
- DJ Don Pablo
- DJ Triks
- DJ Marc Rossi
- AQUA FUNK
- Dee Push

Wtorek


- ??
- ??
- ??
- ??
- BIG CYC

Środa


- ??
- ??
- ??
- STRACHY NA LACHY

Czwartek

- ??
- ??
- ??
- ??

Piątek

- ??
- ??
- ??
- ??
- ??

FESTIWAL KOLORÓW

Po raz pierwszy w Opolu (choć w zeszłym roku mieliśmy przedsmak w postaci Eksplozji Kolorów)! Z okazji Piastonaliów, na Błoniach Politechniki Opolskiej, odbędzie się FESTIWAL KOLORÓW.
Podczas naszego Opolskiego Festiwalu Kolorów będziemy mieli okazję posłuchać dobrej muzyki, spędzić najbardziej kolorowy dzień w swoim życiu - dzieląc się jednocześnie ze wszystkimi Uśmiechem!
Kolory będą do kupienia na miejscu! Zaczynamy o godzinie 15:00 w poniedziałek (16 maja)

WIELKIE GRILLOWANIE

Wracamy do tradycji i Piastonalia otworzymy nie tylko klorowo ale i ogrooomną dawką relaksu przy studenckim grillu. Tradycyjne PIASTONALIOWE Wielkie Grillowanie na Błoniach Politechniki Opolskiej w poniedziałek (16 maja).
Warto przyjść z własnym grillem albo przyłączyć się do kogoś:) Będzie to idealny beforeparty koncertów PIASTONALIOWYCH 2016.

Żakinada

Tradycyjnie już, studenci Politechniki oraz Uniwersytetu, przejdą przez Opole w barwnym pochodzie. Będzie to symbol przejęcia "władzy" nad miastem przez studentów! Ruszamy w środę (18.05) o godzinie 12:00 spod kampusu PO przy ul. Mikołajczyka. Następnie wyznaczoną trasą podążamy na kampus UO, stamtąd razem przejdziemy na Rynek.

Rajd w Turawie

13 - 15 maja! Jak w zeszłym roku, tak i w tym, weekend przed Piastonaliami uciekamy z Opola do Turawy. Robimy największy studencki camping w Turawie. Ponownie w ośrodku TURAWIK. Nie zapomnijcie ze sobą namiotów i śpiworów. Szykujemy dla Was niespodziankę na miejscu!

Mapka

Sprawdź gdzie odbędą się wszystkie imprezy!

Galeria

Tak bawiliśmy się w 2015 roku!

Czwartek 21.05
Piątek 22.05
Sobota 23.05

Sprawdź jak bawiliśmy się w 2014 roku!

Wtorek - Wielkie Grillowanie
Środa
Żakinada
Czwartek
Smocze Łodzie